JAN ČENSKÝ

JAN ČENSKÝAktuálně

My dva a čas

Dovolte mi vás pozvat nejen k tanci, ale zejména k poslechu mého nového pořadu "My dva a čas", který vysíláme každou neděli od 9:00 na Český rozhlas dvojka. Do pořadu si zvu více či méně známé, ale zejména zajímavé dvojice, které spolu prožily kus života ať jako kolegové, přátelé či partneři.

Křest kabelek Elega by Dana M.

Nová sezóna je tady a s ní i další kolekce kabelek Elega by Dana M. z rukou mé kolegyně Dany Morávkové. Je už naší malou tradicí, že tuto událost moderuji, tentokrát křest proběhl v krásných prostorách Preciosa Flagship Store.

Seminář pro YourChance

V rámci projektu yourchance "Začni správně" jsme předali rady a zkušenosti týkající se etikety a vystupování mladým lidem, kteří se chystají na odchod z dětského domova. Bylo úžasné vidět, že i přes nepřízeň osudu se tito lidé nevzdávají. Takovéto příležitosti považujeme za jedny z nejdůležitějších a motivují nás v naší práci.

Rétorika, image a vystupování

Naučte se s námi pravidlům prezentace sebe, své firmy, vystupování na veřejnosti a tomu, jak vždy udělat ten správný první dojem. Seminář Rétorika, image a vystupování, prověřený desítkami firem, vede módní poradkyně Lenka Bernardes a herec a moderátor Jan Čenský.

Na semináři pro manažery, podnikatele, reprezentanty firem, obchodní zástupce a každého, komu záleží na tom, jak působí na své okolí, probereme témata jako rétorika, práce s hlasem, prezentace, zvládání stresu, etiketa, firemní a společenský dress code i barevnou typologii pro obchod.

Kdy a kde: 7. 6. 2019, 10–17 hod., v příjemném prostředí módního salonu Respect Fashion v centru Prahy.

Cena: 4 990 Kč, vč. DPH.

Mám zájem

Rozvoj dětského talentu a umění komunikace

Každé dítě se narodí jako originál s řadou talentů a silných stránek. Škola je však bohužel nerozvíjí a zaměřuje se pouze na stránky slabé a eliminaci chyb. Důležité je pomoci dětem tyto talenty najít, podpořit jejich rozvoj a naučit je začít je efektivně využívat. Neméně důležitá je pak komunikace a umění sebeprezentace, abychom o talentech dali vědět i svému okolí.

Kurz pod vedením Jana Mühlfeita, Kateřiny Novotné, Jana Čenského a Lenky Bernardes da Silva proběhne 22.3.2019.

ČÍST VÍCE

Podporujeme mladé talenty Sanremo Junior

Již druhým rokem podporujeme prestižní pěveckou soutěž Sanremo Junior pro děti od 6 do 15 let.

Mladé talentované zpěváky jsme v rámci přípravného víkendu spolu s kolegyní Lenkou Bernardes seznámili s pravidly etikety, rétoriky a vystupování a oblékání na různé příležitosti. Odměnou za skvělou spolupráci účastníci dostali naši knihu První dojem s věnováním, která se jim, věříme, bude všem hodit hlavně v budoucí kariéře.

Finalistům budeme držet palce i osobně během finálového večera 20. února v divadle Hybernia, kterým budu provázet jako moderátor.

Český ples 2019

Měl jsem tu čest moderovat po boku Ivety Vítové druhý ročník Českého plesu, který se uskutečnil v sobotu 2. února v pražském Obecním domě. Vrcholem Českého plesu bylo vystoupení hvězd hudebního nebe, kterými byli Monika Absolonová, Jitka Zelenková, Martin Chodúr, Michal David a Danyla Johnsona. Všechny přítomné pak nadchla vystoupení tanečního souboru Losers Cirque Company, který předvedl choreografie na pomezí tance a akrobacie, a který doprovázela vynikající violoncellistka Terezie Kovalová. Během plesu proběhla dražba luxusních šperků od Jannika Olandera, částka 630 tisíc korun, za kterou byly vydraženy, přebrala Veronika Kašáková a putovala do dětských domovů.

Tříkrálový koncert 2019

Již tradičně jsem měl tu čest moderovat charitativní Tříkrálový koncert, který se letos konal 6. ledna. Spolu s Martinou Kociánovou jsme na pódiu přivítali Ilonu Csákovou, skupinu Zrní, Pavla Caltu, Romana Dragouna s kapelou Futurum a skupinu Mirai.

Během koncertu zazněly ukázky, kde „tříkrálové“ peníze pomáhají. Ve Farní charitě Jindřichův Hradec potřebují nové auto, na Brněnsku podpoří provoz záchranné sítě pro lidi v nouzi a pomohou také v Zambii, kde má Charita Česká republika svoji největší misi.

Během koncertu bylo pomocí DMS vybráno 1 266 495 Kč.
Děkujeme!

Pokřtili jsme knihu První dojem

Spolu s Lenkou Bernardes jsme v polovině října slavnostně pokřtili naši knihu První dojem, kterou vydalo nakladatelství Bizbooks. První dojem je čtivá publikace plná tipů, jejichž cílem je pomoci Vám udělat vždy ten správný první dojem. 

Seznámíte se tak se základními pravidly etikety, vystupování, i komunikace. Vedle řeči těla a prací s charisma učí i to, jak být sami sebou.

Děkujeme našim partnerům – zejména pak společnostem Elega, Salamander, Respect Fashion, HALADA, Beatě Rajské, Premium Fashion Brands, Agentuře NEJ, našim rodinám, přátelům, všem, kdo s námi na knize pracoval a všem, kdo nás podporoval.

Také děkujeme Janu Mühlfeitovi, že naši knihu pokřtil, Reyovi Korantengovi za skvělé moderování křtu i Janu Smigmatorovi za výborný hudební vstup během večera.