JAN ČENSKÝ

JAN ČENSKÝAktuálně

Pokřtili jsme knihu První dojem

Spolu s Lenkou Bernardes jsme v polovině října slavnostně pokřtili naši knihu První dojem, kterou vydalo nakladatelství Bizbooks. První dojem je čtivá publikace plná tipů, jejichž cílem je pomoci Vám udělat vždy ten správný první dojem. 

Seznámíte se tak se základními pravidly etikety, vystupování, i komunikace. Vedle řeči těla a prací s charisma učí i to, jak být sami sebou.

Děkujeme našim partnerům – zejména pak společnostem Elega, Salamander, Respect Fashion, HALADA, Beatě Rajské, Premium Fashion Brands, Agentuře NEJ, našim rodinám, přátelům, všem, kdo s námi na knize pracoval a všem, kdo nás podporoval.

Také děkujeme Janu Mühlfeitovi, že naši knihu pokřtil, Reyovi Korantengovi za skvělé moderování křtu i Janu Smigmatorovi za výborný hudební vstup během večera.

 

ČÍST VÍCE

Školení imageberu

Naučte se s námi pravidlům prezentace sebe, své firmy, vystupování na veřejnosti a tomu, jak vždy udělat ten správný první dojem. Seminář Rétorika, image a vystupování, prověřený desítkami firem, vede módní poradkyně Lenka Bernardes a herec a moderátor Jan Čenský.

Na semináři pro manažery, podnikatele, reprezentanty firem, obchodní zástupce a každého, komu záleží na tom, jak působí na své okolí, probereme témata jako rétorika, práce s hlasem, prezentace, zvládání stresu, etiketa, firemní a společenský dress code i barevnou typologii pro obchod.

Kdy a kde: 25. 10. 2018, 10–17 hod., v příjemném prostředí módního salonu Respect Fashion v centru Prahy.

Cena: 4 990 Kč, vč. DPH.

Máte zájem? Přihlašte se na nada@imageberu.cz.

ČÍST VÍCE

Tour po ČR se seminářem imageberu

Do 21. října budeme na Veletrzích práce po celé ČR spolu s Lenkou Bernardes na semniářích mluvit o komunikaci, etiketě, vystupování, řeči dtěla dress code a dalších tématech. Vstup na semináře je zdrama. Těšíme se na Vás. :)

Týden sportu

Zítra začíná další ročník Týdne sportu v České Třebové. Přijďte. Stojí to za to. Těšíme se!  Tady program.